ul. Kasprusie 4c

34-500 Zakopane


Tel: 512-505-506


Godziny pracy:

Poniedziałek - Piątek: 8:00–18:00

Sobota: 8:00 - 16:00

Wesele na Podhalu

Umów się Online

Kliknij i umów się on-line
Zobacz jakie to proste

Podarunek Piękna

Nasz zespół

Monika Urbaś –  dyplomowana kosmetyczka,kosmetolog 

                              właścicielka ” Salonu Urody Monika”

Od zawsze interesowałam się pielęgnacją urody oraz sposobami na jej poprawianie, czy podkreślanie.Skłoniło mnie to ukończenia kursu w Akademi Zdrowia po którym w 2003 r.uzyskałam tytuł Stylistki Paznokci.Następnie po ukończonym liceum i zdanej maturze postanowiłam dalej zdobywać wiedzę z zakresu kosmetyki w Społecznej Policealnej Szkole Kosmetycznej w Kielcach. W 2006 r ukończyłam szkołę z uzyskaniem tytułu dyplomowanej kosmetyczki.Swoją przygodę z pracą zaczełam zaraz po szkole jako pracownik w” Salonie Manicure-Pedicure”. W 2007 roku doświadczenie, praca z klientem i samoorganizacja w pracy obudziła we mnie chęć otworzenia własnego salonu kosmetycznego „Monika”.Najpierw odkrywanie pasji,marzenie….WŁASNY SALON , potem szukanie swojej drogi i pewność ,że kosmetyka i pomaganie ludziom w poprawianiu wyglądu jest tym co chciałabym robić w życiu.Pasja i chęć do dalszego rozwoju zaowocowały  ponownie w 2011 r. uzyskaniem tytułu licencjonowanego kosmetologa w zakresie pielęgnacji zdrowia i urody.Odbyłam szereg szkoleń dających uprawnienia do wykonywania specjalistycznych zabiegów.Stale wzbogacam swoje umiejętności na szkoleniach podnoszących moje kwalifikacje zawodowe, wprowadzam różne nowości do oferty salonu . Certyfikaty większości z nich można obejrzeć w dziale certyfikaty.Swoją wiedzę,talent artystyczny i doświadczenie wykorzystuje w codziennej pracy, jak najlepiej kompleksowo zajmując się klientem.”Salon Urody Monika” pozwala mi realizować i rozwijać swoją pasję jaką jest szeroko pojęta kosmetyka i kontakt z drugim człowiekiem. Bardzo duże grono stałych klientek, które regularnie odwiedza mój salon, jest dowodem sensowności mojej pracy i wszelkich starań. Dziękuję wszystkim, którzy mi zaufali do tej pory i zaufają w przyszłości.                                                                                                                                                             

aga

mgr Agata Kolczak – kosmetolog 

Ze wzglęją pasję jaką jest kosmetyka pielęgnacyjna, lecznicza i upiększająca wybrałam i ukończyłam studia I stopnia na Małopolskiej Wyższej Szkole Zawodowej w Krakowie. Następnie postanowiłam kontynuować naukę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Studia ukończyłam w 2012 roku z tytułem magistra kosmetologii. Aby wciąż podnosić swoje kwalifikacje oraz polepszać jakość świadczonych usług uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach. Moje zainteresowanie makijażem skłoniło mnie do rozpoczęcia w 2012 roku nauki w Policealnej Europejskiej Szkole Kosmetyki i Wizażu na kierunku Wizaż i Stylizacja.

W Salonie Urody Monika pracuję od czerwca 2012 roku. Zajmuję się wykonywaniem kompleksowych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, a także przedłużaniem rzęs, wizażem oraz pielęgnacją dłoni i stóp. W każdy zabieg wkładam dużo serca, wykonując go z prawdziwą przyjemnością i zaangażowaniem.