ul. Kasprusie 4c

34-500 Zakopane


Tel: 512-505-506


Godziny pracy:

Poniedziałek - Piątek: 8:00–18:00

Sobota: 8:00 - 16:00

Wesele na Podhalu

Umów się Online

Kliknij i umów się on-line
Zobacz jakie to proste

Podarunek Piękna

O nas

Bardzo Milo jest nam Państwa gościć na Naszej Stronie …

Salon Urody Monika istnieje na rynku od 2007roku. Pierwsza siedziba firmy mieściła się przy ul. Zborowsiego 4a, obecnie od od maja 2012 roku przy ul.Kasprusie 4c w Zakopanym. Przez te kilka lat swojej działalności, dzięki wytrwałej i rzetelnej pracy udało nam się zdobyć liczne grono usatysfakcjonowanych klientów oraz stać się marką rozpoznawalną w magicznym miasteczku jakim jest Zakopane. Już od początku swojej działalności nasz salon kładł zdecydowany nacisk na jakość świadczonych usług oraz miłą i fachową obsługę. W tym unikalnym miejscu otoczonym życzliwą opieką, przy udziale specjalistów poznamy Twoje potrzeby i ustalimy indywidualny program zabiegów.

W poszukiwaniu urody, zdrowia i wspaniałego samopoczucia poznaj sekrety natury i oddaj swoją skórę w ręce eksperta!

W naszym salonie przeżyjesz wyjątkową przyjemność podczas sesji masażu. Nastrojowa muzyka, świece oraz wspaniałe aromaty sprawią, że spędzisz niezapomniane chwile.

Zapewniamy czystość i higienę na najwyższym poziomie, Salon jest wyposażony w autoklaw, dzięki któremu wszystkie przedmioty wielorazowego użytku mające zastosowanie w zabiegach są sterylne. Gwarantuje to Państwu 100% bezpieczeństwo.

Nasi stali klienci przekonali się już o Naszym profesjonalizmie i miłej kameralnej atmosferze jaka panuje w Salonie Urody Monika.Wszystkie Nasze zabiegi wykonujemy przy użyciu profesjonalnych kosmetyków, renomowanych firm tj. Bielenda, Bandi, Allesandro, Kryolan, Revlon, Inglot, Depileve, Studex, Gehwol, Mistero Milano, Pro Mollon, Harmony, Jadwiga, OrganicSeries.

Zapraszamy i Państwa do skorzystania z Naszej bogatej oferty, dołożymy wszelkich starań abyście Państwo byli zadowoleni z Naszych usług!!!

Czas w Salonie Urody ”Monika” to czas dla Ciebie!