ul. Kasprusie 4c

34-500 Zakopane


Tel: 512-505-506


Godziny pracy:

Poniedziałek - Piątek: 8:00–18:00

Sobota: 8:00 - 16:00

Wesele na Podhalu

Umów się Online

Kliknij i umów się on-line
Zobacz jakie to proste

Podarunek Piękna

Hybrydy!!!

Hybrydowy manicure ,pedicure manicure_hybrydowy fiolet

Chyba wszystkie kobiety przywiązują dużą wagę do wyglądu swoich dłoni i paznrudno jednak zagwarantować długotrwałe efekty po zwykłym malowaniu paznokci lakierem, który często już po jednym myciu naczyń odpryskuje i odchodzi od płytki paznokciowej. Paznokcie lśniące, mocne, atrakcyjne wizualnie i na długo zachowujące efekty zabiegu gwarantuje manicure hybrydowy.

Czym charakteryzuje się manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy różni się od zwykłych lakierów do malowania stanowi połączenie właściwości akrylu, żelu i zwykłego lakieru. Największą zaletą lakieru  hybrydowego :

  • jest jego trwałość i lśniący kolor ,który utrzymuje się na paznokciach do trzech tygodni
  • lakier hybrydowy nie blaknie, nie kruszy się, nie pęka i nie odpryskuje. Można w nim wykonywać wszelkie czynności domowe, bez obaw o uszkodzenie manicure
  • hybrydowe paznokcie to doskonałe rozwiązanie na urlopy i wyjazdy służbowe. Ponadto, manicure hybrydowy – nie niszczy płytki paznokciowej, jak np. tipsy
  • paznokcie są odrazu suche,wiec nie musisz obawiać się o ich uszkodzenie
  •  posiadamy szeroki wybór kolorów lakierów hybrydowych , więc na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

 

PEDICURE… Zimą….??? Już tak – możesz normalnie włożyć buty i iść do domu! – formuła lakieru hybrydowego jest cienka i elastyczna zupełnie, jak lakieru do paznokci. Lakier hybrydowy zapewnia mocną ochronę przed łuszczeniem pozostawiając lustrzany połysk nawet podczas intensywnego używania paznokci.