ul. Kasprusie 4c

34-500 Zakopane


Tel: 512-505-506


Godziny pracy:

Poniedziałek - Piątek: 8:00–18:00

Sobota: 8:00 - 16:00

Wesele na Podhalu

Umów się Online

Kliknij i umów się on-line
Zobacz jakie to proste

Podarunek Piękna

Rzęsy 3D…sekret miliona rzęs !!!

Rzęsy  3D – metoda objętościowa

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs –

                                        podkreśl urodę swoich oczu

Piękna i wyrazista oprawa oczu jest ważnym elementem urody i atrakcyjności, a gęste i długie rzęsy dodają uroku całej twarzy. Każde oko jest inne, traktujemy je więc indywidualnie i stosujemy do każdego specjalną oprawę. W zależności od potrzeby i życzenia Klientki doskonalimy wygląd oka poprzez dobór długości rzęs. Ilość i długość doklejonych rzęs decyduje o efekcie końcowym.                              

     

  Salon Urody Monika oferuje przedłużanie i zagęszczanie naturalnych rzęs metodą 1:1 i 3D . Rzęsy jedwabne pozwalają na osiągnięcie pięknego, naturalnego wyglądu. Nadają wyrazistość oczom, optycznie je powiększają, zapewniają uwodzicielską moc pełnego blasku spojrzenia. Twoje nowe rzęsy będą długie, gęste i piękne!  Doskonale prezentują się przy specjalnych okazjach oraz na co dzień. W każdej chwili można je zdjąć nie uszkadzając swoich naturalnych rzęs. Należy wówczas udać się do gabinetu i nie próbować usuwać ich samemu.

 

                             Czas trwania zabiegu ok. 2 h / 200 zł

 

 Na czym polega metoda objętościowa?

W przypadku metod objętościowych do naturalnej rzęsy doklejane są dwie i więcej rzęs sztucznych . Pozwala to uzyskać efekt zagęszczania rzęs. Ponieważ rzęsy stosowane w metodach objętościowych są delikatniejsze od tych do przedłużania metodą 1:1 ,można je stosować nawet do bardzo słabych naturalnych rzęs dzięki temu nie ma żadnych ograniczeń w stylizacji i przedłużyć można bardzo cienkie i krótkie rzęsy , jednocześnie  osiągając piękny efekt gęstych, naturalnych i długich rzęs bez ich obciążania.  

Czym charakteryzują się rzęsy? 

  • utrzymaniem permanentnego podkręcenie nawet, gdy są wilgotne lub mokre (podkręcone, końcówki rzęs wyraźnie skierowane są ku górze, w stronę brwi, a nie prosto poziomo)
  • łatwością utrzymania odpowiedniej higieny, gdyż bez trudu zmywa się z nich tłuszcz, kurz, brud i resztki makijażu
  • idealną gładkością rzęs, nie kumulują zanieczyszczeń
  • wyprofilowane cieniutkie końcówki idealnie imitujące naturalne rzęsy

Kto decyduje się na przedłużanie rzęs?

Na zabieg przedłużenia rzęs decydują się przede wszystkim osoby, które nie mają czasu co rano spędzać czasu nad nałożeniem maskary, i chcą pięknie wyglądać bez konieczności długotrwałego ręcznego pogrubiania i wydłużania rzęs tuszem. Także osoby, które mają naturalne bardzo krótkie rzęsy mogą pomyśleć o ich wydłużeniu. Specjalna technika wykonania pozwala na osiągnięcie pięknego, naturalnego wyglądu. Nikt nie zauważy, że nie są to Twoje naturalne rzęsy. Przedłużone rzęsy nadają oczom wyrazistość, optycznie je powiększają, zapewnią Ci uwodzicielskie spojrzenie.

Jak się przygotować do zabiegu?

Przed zabiegiem nie należy podkręcać rzęs ani używać tuszu. Wyjąć soczewki kontaktowe, a twarz dokładnie umyć i odtłuścić. Pozostałe czynności zostaną wykonane w salonie.

.

Czy są bezpieczne?

Aplikacja jest w pełni bezpieczna. Życie jednej rzęsy trwa około 2,5 miesiąca a na jej miejsce wyrasta nowa. Dlatego też rzęsy ludzkie odnawiają się na bieżąco. Ponadto najwyższej jakości rzęsy i kleje które zapewniają efekt bez jakichkolwiek konsekwencji. Aplikacja jest bezbolesna, nie wpływa na stan powiek i rzęs.

Jak dbać o rzęsy?

Nosząc je nie musisz zmieniać trybu życia. Są odporne na wodę, pot, łzy, ciepło. Można, więc z nimi pływać, kąpać się, ćwiczyć, opalać i płakać. Rzęsy należy szczotkować rano i wieczorem szczoteczką, którą otrzymacie Panie jako prezent.

Jak długo można je nosić?

Rzęsy można nosić długofalowo. Naturalne rzęsy rosną, wypadają i są zastępowane przez nowe, co 60 do 90 dni. Dla utrzymania najlepszego efektu rzęsy należy dopełniać, co 3 do 5 tygodni.